OPEL TIGRA klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OPEL TIGRA klubas

Oficialiai klubas neveikia nuo 2012.05. Forume galite rasti reikiamos info; FB veikia nuotraukų galerija ir pan. ||| Tai ne Opelis, tai ŽVĖRIS!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 opel tigra uzkurimas

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Zemaitis
Tigra Klubo svečias
Tigra Klubo svečias



Gyvenamoji vieta : sakiai
Registracijos data : 2010-12-10
Pranešimų skaičius : 1

opel tigra uzkurimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: opel tigra uzkurimas   opel tigra uzkurimas Icon_minitime2010-12-10, 15:07

sveiki opelistai
norejau paklaust mane istikus viena beda ...mano masiniukas buna kartais is lempos neusikure atrodo kad akumoletorius nustipes bet taip nera ydedam y kita auto viskas puiku veike... ir kartais viskas buna gerai bet buna susyk ir neusikure gal zinok kur problema ? Smile
Atgal į viršų Go down
erda
Admin
Admin
erda


Amžius : 38
Gyvenamoji vieta : Vilnius
Registracijos data : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 222

opel tigra uzkurimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: opel tigra uzkurimas   opel tigra uzkurimas Icon_minitime2010-12-12, 20:04

Zemaitis rašo:
sveiki opelistai
norejau paklaust mane istikus viena beda ...mano masiniukas buna kartais is lempos neusikure atrodo kad akumoletorius nustipes bet taip nera ydedam y kita auto viskas puiku veike... ir kartais viskas buna gerai bet buna susyk ir neusikure gal zinok kur problema ? Smile
Jeigu jau akume problema būtų, tai vieną dieną neužsivestum visiškai. Aišku, perdėt į kitą auto galima, o galima ri tiesiog jo galią patikrinti jo neišėmus - čia jau kaip kas nori. "Simptomai" per prastai aprašyti, pagal tokią informaciją spręsti, kame bėdos, sunkoka. Beeet... Laidai, žvakės tvarkingi? Oro srauto matuoklė?
P.s.: kad nebūtų išankstinių "vartymų", tarkim, aš blondinė.
Atgal į viršų Go down
https://lt-lt.facebook.com/pages/httpwwwtigra-klubaslt/1222036177
stasys
Tigra klubo narys
Tigra klubo narys
stasys


Amžius : 41
Gyvenamoji vieta : Vilnius
Registracijos data : 2010-04-19
Pranešimų skaičius : 44

opel tigra uzkurimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: opel tigra uzkurimas   opel tigra uzkurimas Icon_minitime2010-12-15, 07:43

Aha, tikrai blondinė Smile
1, oro srauto matuoklės nėra tigroj,
2, požymiai kaip dususio akumo Smile
o siaip buna starteris sudurniuoja, jei sunkiai vynioja tai gali buti įvorės, laidai pripuvę... Smile jei visai nesuka rėlė pritraukimo ... arba siaip koks š... įsiveisęs Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





opel tigra uzkurimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: opel tigra uzkurimas   opel tigra uzkurimas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
opel tigra uzkurimas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Opel Tigra- Dalys
» Opel Tigra Klubas
» Perku Opel Tigra
» opel tigra II.KAIP JOS?
» opel tigra,nesikuria,salta

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
OPEL TIGRA klubas :: Bendravimas :: Klausimai-
Pereiti į: